Kosmetika

Jarmila Kovačová                                                                                                                  

Zdravotní sestra  

Krásný a mladý vzhled není jen otázkou věku, ale především záležitostí pravidelné péče kvalitními přípravky
Přírodní francouzská kosmetika Gernetic
Francouzská přírodní kosmetika Skeyndor
Španělska kosmetika Germaine de Capuccini

         

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Služby

Ošetření pleti základní úprava obočí, čištění, masáž, maska 650 Kč
Ošetření pleťové kůry liftingové regenerační, hydratační, regulace mazotoku 850 - 980 Kč
Čištění ultrazvukovou špachtlí hlubší a bezbolestné čištění, snižuje množství vrásek, svěží a oživená pleť, lepší zapracování výživných látek do buněčné struktury, hydratuje pleť a zpevňuje mikrocirkulaci, snižuje napětí pokožky, vhodné pro čištění aknózní pleti 250 Kč
Mesosystém chemické peelingy Chemický peeling je neinvazivní metoda,která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti,vyhlazení jemných vrásek, zjemění jizev po akné a odstranění pigmentových skvrn. Jedná se o 4 typy peelingů o různé koncentraci.
Meso glykolic, je určená pro osoby,které si přejí eliminaci výrazových vrásek, známek fotostárnutí, kožních skvrn, akné a jizev.
Meso lactic, aktivuje tvorbu kolagenu, elastinu a dalších látek, které jsou součástí pokožky.
Meso mandelic,je vhodná pro pokožku,kde můžeme najít kombinaci fotostárnutí s akné a hyperpigmentací.
Meso salycilic, je vhodná pro ošetření tzv.bílých bodů, protože zjemňuje rohovou vrstvu pokožky.
Dochází při něm ke stimulaci kolagenu a elastinu v pleti, tedy k výraznému vylepšení mimických i mělčích výrazových vrásek.
Ošetření se může opakovat minimálně po 20dnech. Doporučuje se peeling opakovat dvakrát, maximálně šestkrát za sebou v intervalu cca po jednom měsíci. Při tomto chemickém peelingu se pleť oloupe během kůry, zklidní příslušnými přípravky,nanese maska a klientka odchází s pletí bez známek zarudnutí. Ošetření trvá 1hodinu.
980 Kč
Termolift - omlazení pleti bez bolesti Nejnovější mezoterapeutický přístroj na trhu. Mezoterapie neinvazivní je metoda, kdy se aplikují aktivní látky do podkoží, jako je přírodní botox, kyselina hyaluronová, vitamíny…, bez použití jehel.
Tak, aby efekt co nejdéle vydržel, je třeba ošetření provést třikrát v intervalu tří týdnů. U mladších osob stačí na oživení pleťi jedna návštěva.
 980 Kč
Galvanická žehlička Žehlení vrásek za použití galvanického proudu.
Účinky: prokrvující – na pleti dojde k výraznému prokrvení a okysličení, s tím souvisí jak zvýšený přísun kyslíku a výživných látek do tkání, tak také odvod odpadních látek, které v pleti zvyšují vznik vrásek, nadbytku mazotoku…
 480 Kč
Lipolýza Injekční metoda vhodná k odstranění lokálních tukových polštářků s jinak normální váhou a objemem. Při této metodě je aplikováno několik ml.směsi fosfatidylcholinu, l-carnitinu… do hloubky 10-13mm pod kůži do tukové vrstvy. Fosfatidylcholin, přírodní výtažek ze sojových bobů způsobí narušení buněčných membrán a rozpad tukových buněk, tuk je odplaven lymfatickým řečištěm.  1 100 Kč
Vacupres Podtlaková masáž na bázi lymfodrenáže, pomáhá odstraňovat celulitidu, zpevňuje pokožku, zeštíhluje v problémových partiích -nohy, boky, zadeček 500 Kč
Depilace voskem lýtka 250 Kč
celé nohy 500 - 700 Kč
třísla 150 - 250 Kč
ruce 120 - 180 Kč
Barvení řas a obočí    
Biostimulační laser Laser je světlo se specifickými vlastnostmi. Povzbuzuje energetický metabolismus buňky, při průchodu světla se zvyšuje propustnost buněčných membrán,což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení. Aplikace laseru-akné,vrásky,kuperóza (popraskané žilky), opar, lišej, poruchy pigmentace. Ošetření laserem je nutné a účinné v kůrách, které se skládají z 10 ozáření 2-3 krát týdně.
Indikace: vrásky, povadlá pleť,pigmentové skvrny,akné
Frekvence ošetření: jedno ošetření za týden,1 kůra = 3 – 5 ošetření
150 Kč
Mezoterapie invazivní Postup,kterým lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje, dekoltu. Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže(mezodermu) – přibližně do hloubky 4mm. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin, koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci. Roztok je kombinován s kyselinou hyaluronovou. Ta je důležitým stavebním prvkem.
Indikace ošetření: povadlá pleť, vrásky
500 Kč
Gernetic francouzská kosmetika, pracuji a prodej  

 

Zuzana Vaňková

Zdravotní sestra    

Payot Paris